3D podznačky podložky pod SPZ s vlastním motivem a logem

3D podznačky podložky pod SPZ s vlastním motivem a logem
Kód produktu: podznackynamiru
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 42Kč

Dostupné varianty:


* Zde napište požadavky pro design či iniciály Vaší firmy:

Množství:  
   - NEBO -   
Minimální objednatelné množství tohoto zboží je 200

      Dejte o sobě vědět vlastními podznačkami Vaší firmy v 3D provedení.. 3D reklama je nejúčinnější... Naše podznačky jsou elegatní, zaujmou 3D provedením a chromem a především Vám je vyrobíme přímo dle Vašich potřeb a požadavků !!  Naše 3D podznačky Vám již konkurence nesundá...

Pro Vaše podznačky Vám vytvoříme grafickou nabídku s náhledy, jak by mohly vypadat. Jelikož se pro každou objednávku vyrábí vlastní 3D forma na CNC stroji, je minimální možné množství od 200 kusů (100 párů). V základní ceně je vždy grafický návrh zdarma, cnc forma zdarma a jedna barva/chrom zdarma... V případě použití další barvy, je každa účtována za 1,5Kč / Ks navíc.

Jedna se o nosic registracni znacky s reklamni plochou v 3D pro umisteni tabulky o rozmerech pro CR 520 x 110, evropsky standart 520 x 115 a pro rakousko 520 x 120.

Tento nosic je zarazeny mezi autodoplnky jako vnejsi plastovy doplnek k vozidlum, ktery je vyroben vstrikolisem z cernych polyprepylenovych granuli PP. Kompozice materialu pro reklamni 3D listy je z  polystyrenovych kulicek, ktere jsou vstrikovany pod tlakem do duralove formy dle sablony zhotovene na CNC stroji, podle pocitacoveho navrhu v programu Corel. Barveni vyrobene listy je provedeno pomoci folie pro exteriery, ktera je tlakove nanasena, pripadne jsou barveny obarvenym granulatem specialni tiskarnou.

Obe casti vyrobku splnuji mechanicke zkousky od -30°C až po 80°C v ohybu , krutu a pruznosti pri vkladani a vyjímáni registracní znacky. Podle testu TÜV SÜD Czech s.r.o. pri techto klimatickych zmenach nedochazi k zadnemu poskozeni tohoto nosice.

3D podznačky nabízíme ve dvou provedení (záleží na vzhledu a designu)

Podznacnik S-15 (rozmer 52,5mm x 14mm) Podznacnik  K-15 (rozmer 53,1mm x 13,4)

 

Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
3D podznačky a držáky SPZ © 2019