3D držák SPZ - EVA 1 Ks - podznačka podložka

3D držák SPZ - EVA 1 Ks - podznačka podložka
Kód produktu: eva
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 99Kč
Množství:  
   - NEBO -   

Vlastní podznačka dle objednávky na míru (známá také jako podložka pod SPZ, držák SPZ registrační značky)

1 kus podložky - držáku SPZ nové koncepce s 3D logem a nápisem značky auta.

           Tyto podložky (držáky) SPZ s 3D potiskem vynikají vysokou flexibilitou, díky které nedochází při menších kolizích a nárazech k jejímu prasknutí, nebo ztrátě registrační značky. Barva odolává běžně používaným chemickým prostředkům v automobilovém průmyslu i běžnému mechanickému opotřebení (myčka, posypová sůl). Díky patentovanému zámku poskytuje ochranu proti ztrátě a odcizení SPZ. Umožňují rychlou, bezpečnou a jednoduchou instalaci a výměnu registrační značky. Chromový nástřik na prostorové liště vytváří exkluzivní vzhled a reklama na podznačkách se tak stává skvělým marketingovým nástrojem a současně i dalším designovým doplňkem vozidla.
 

  • Vyrobeno z vysoce kvalitního pružného polypropylenového plastu
  • Pro každou podznačku je CNC strojem frézována kovová forma, do níž se za vysoké teploty vtlačuje plastová hmota
  • Na vzniklý 3D odlitek se při 60°C nanáší barva v podobě prvotřídních fólií nebo speciálně namíchaných substancí, které zaručují UV stálost a odolnost
  • Vyrobeno v souladu s normami EU 74/483/EHS a ochranou životního prostředí

 

Pokud se Vám naše podznačky líbí, můžete si objednat výrobu s vlastním nápisem a logem při minimálním odběru 100 párů (200 ks) !!! - volejte 602 52 77 99

 

Jsme firma AUTO Two M s.r.o. a zabýváme se prodejem a výrobou reklamních podložek pod SPZ (podznačka, držák SPZ) s 3D textem a logem, na které jsme získali obchodní zastoupení pro celou Českou republiku od rakouské firmy, která má za rok 2012 prodáno téměř 1 000 000 kusů podložek s 3D logem.

Jste dealer známé značky, nebo vlastníte firmu a uvažujete v dnešní době finanční krize o praktické, levné a především účinné reklamě? Nabízíme Vám v této moderní době nejnovější technologii elegatních podložek pod SPZ, které jsou na vysoké úrovni a neudělají žádnému drahému vozu ostudu.

Výrobce u této podložky nemyslel jen na eleganci a krásu, ale jde o high-tech patentovaný produkt promyšlený do posledního detailu, počínaje jednoduchým umístěním registrační značky bez nutnosti otevírání podložky, přes velmi jednoduché vyjímání SPZ až po poslední detaily jako je sada plastových šroubů a matek ke každému páru držáků SPZ, které jistě v karoserii již nezrezaví.

Používá se opensource systém OpenCart
Podpora Opencart
3D podznačky a držáky SPZ © 2019